رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کاشمر:
9 مرکز توزیع‌ سبد کالا در کاشمر به 4 مرکز کاهش یافت

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کاشمر با اشاره به فعال شدن 9 مرکز برای توزیع سبد کالا در این شهرستان گفت: هم‌اکنون تنها 4 مرکز در این شهرستان در حال توزیع سبد کالا هستند.

خبرگزاری فارس: 9 مرکز توزیع‌ سبد کالا در کاشمر به 4 مرکز کاهش یافت

سیدحسن علوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار داشت: در حال حاضر فروشگاه فرهنگیان با 2 شعبه در شهر کاشمر و یک شعبه در شهر ریوش مرکز بخش کوهسرخ با داشتن 3 قلم سبد کالا شامل برنج، روغن و پنیر و فروشگاه اتکا تمامی اقلام سبد کالا را بین مراجعه‌کنندگان توزیع می‌کنند.

وی در خصوص عدم فعالیت 5 فروشگاه توزیع‌کننده سبد کالا در این شهرستان یادآور شد: فروشگاه‌های 15 خرداد، شهروند سالم، برق، بهداشت و درمان و جهاد کشاورزی اقلامی را که در اختیار داشتند توزیع کردند و مدعی هستند به دلیل این که توزیع سبد کالا برایشان توجیه اقتصادی ندارد تمایلی به ادامه توزیع ندارند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت با بیان این که به دنبال افزایش مراکز توزیع سبد کالا در شهرستان هستیم خاطر‌نشان کرد: تا کنون 117 تن برنج، 28 هزار و 141 بطری روغن، 25 هزار و 78 قالب پنیر، 48 تن مرغ و 8 هزار و 654 شانه تخم مرغ برای توزیع وارد شهرستان شده است.

وی تصریح کرد: اداره صنعت، معدن و تجارت تنها نظارت، دریافت موجودی، انعکاس مشکلات و پیگیری تأمین اقلام مورد نیاز را بر عهده دارد و نقش مستقیم در مراحل توزیع سبد کالا ندارد.